NELSON MANDELA KIEDYŚ POWIEDZIAŁ, „ZAWSZE WYDAJE SIĘ, ŻE COŚ JEST NIEMOŻLIWE, DOPÓKI NIE ZOSTANIE TO ZROBIONE”. TE SŁOWA STOJĄ U NASZYCH PODSTAW, GDY PROJEKTUJEMY I TWORZYMY NOWOCZESNE, EFEKTYWNE GRZEJNIKI – NASZ CEL, KTÓRY WYDAWAŁ SIĘ NIEMOŻLIWY KILKANAŚCIE LAT TEMU. DZISIAJ, JESTEŚMY FIRMĄ BIOTHERM, WIODĄCYM PRODUCENTEM GRZEJNIKÓW, KTÓRE NIE TYLKO PRZYNOSZĄ KOMFORTOWE CIEPŁO, ALE TAKŻE ESTETYKĘ DO DOMÓW TYSIĘCY NASZYCH KLIENTÓW.

Z RADOŚCIĄ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NASZ KATALOG PRODUKTÓW, GDZIE ODKRYJĄ PAŃSTWO PEŁNĄ GAMĘ NASZYCH GRZEJNIKÓW. WIERZYMY, ŻE NASZE PRODUKTY, BĘDĄCE WYNIKIEM NASZEJ PASJI, DETERMINACJI I CIĄGŁYCH INNOWACJI, SPEŁNIĄ PAŃSTWA OCZEKIWANIA, ZAPEWNIAJĄC SATYSFAKCJĘ I WIELE CIEPŁA.

DOPROWADZANIE DOMU DO IDEALNEJ TEMPERATURY NIE MUSI OZNACZAĆ KOMPROMISÓW POMIĘDZY EFEKTYWNOŚCIĄ ENERGETYCZNĄ A STYLEM. W BIOTHERM, ŁĄCZYMY FUNKCJONALNOŚĆ Z ESTETYKĄ, DOSTARCZAJĄC GRZEJNIKI, KTÓRE SĄ NIE TYLKO WYDAJNE, ALE RÓWNIEŻ DODAJĄ ELEGANCJI KAŻDEMU POMIESZCZENIU.

NASZA SIEDZIBA ZNAJDUJE SIĘ W POLSCE, JEDNAK Z DUMĄ DOSTARCZAMY NASZE PRODUKTY DO DOMÓW NA CAŁYM ŚWIECIE. WSZYSTKIE NASZE GRZEJNIKI SĄ WYPRODUKOWANE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW I OBJĘTE GWARANCJĄ, CO POTWIERDZA NASZE ZAANGAŻOWANIE W JAKOŚĆ I SATYSFAKCJĘ KLIENTA.

OFERUJEMY PEŁEN ZAKRES USŁUG, OD DORADZTWA PRZEZ PROCES WYBORU GRZEJNIKA, PO WSPARCIE PO SPRZEDAŻY. NASI DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI ZAWSZE SĄ GOTOWI, ABY POMÓC PAŃSTWU W KAŻDYM ETAPIE.

ZESPÓŁ BIOTHERM, Z DUMĄ ZAPRASZA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI INNOWACYJNYMI, ENERGOOSZCZĘDNYMI I ESTETYCZNYMI GRZEJNIKAMI. JESTEŚMY PEWNI, ŻE NASZE GRZEJNIKI BĘDĄ SŁUŻYŁY PAŃSTWU DOBRZE, DAJĄC CIEPŁO I SATYSFAKCJĘ.